03 Październik 2023

5 powodów, dla których warto kupić dystrybutor wody dla swojej firmy

img

Dystrybutory wody

5 powodów, dla których warto kupić dystrybutor wody dla swojej firmy


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Kodeks pracy wymaga, aby każdy właściciel firmy zapewnił pracownikom stały dostęp do bezpiecznej wody pitnej. Dystrybutor wody źródlanej to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, opłacalne i wygodne. Jakie są korzyści z zamówienia dystrybutora wody źródlanej i regularnych dostaw? Poznaj 5 najważniejszych korzyści!

1. Regularne dostawy wody - wygoda dla pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za dystrybucję wody w firmie zapewnia jej duży komfort pracy. Każdy właściciel firmy doceni możliwość dostosowania zamówienia do aktualnych potrzeb. Nie będziesz musiał się martwić, czy Twoi pracownicy zużyją wystarczającą ilość wody źródlanej, aby móc kupić w sklepie wodę butelkowaną.

Możesz zamówić butelkę wody źródlanej i zapewnić sobie regularne dostawy. Większe firmy będą miały ustalony harmonogram. Mniejsze firmy będą otrzymywać butelki co 4 do 8 tygodni, w zależności od wybranego pakietu. Można też zamówić filtry wody do podłączenia bezpośrednio do sieci wodociągowej, które zapewnią wodę o parametrach wody butelkowanej, jeśli dystrybutor wody źródlanej nie jest wystarczający dla pracowników. Takie dystrybutory nie mają butelek, a filtry można wymieniać co 6 miesięcy. Jest to świetna opcja dla dużych i średnich firm! Jeśli w Twojej firmie jest wiele oddziałów, wszystkie będą obsługiwane i zaopatrywane w wodę zgodnie z harmonogramem.

Pozornie niewielka ulga może okazać się kluczowa, gdy w biurze zabraknie wody. Dystrybutory wody zapewniają, że masz wystarczającą ilość wody, aby poczęstować klientów podczas spotkań. Niektórzy klienci mogą preferować wodę źródlaną zamiast kranowej. Nie musisz się martwić, że zapomnisz, jak zapłacić rachunek za wodę, ponieważ co miesiąc będziesz otrzymywać wygodną fakturę lub fakturę elektroniczną.

Pozbędziesz się również kłopotów związanych z przechowywaniem i utylizacją małych plastikowych butelek na wodę. Możesz też pokazać swoją proekologiczną postawę i zamówić butelkę zwrotną.

2. Oszczędzaj pieniądze dzięki zakładowym dystrybutorom wody

Dystrybutory wody źródlanej to świetny sposób na oszczędzanie pieniędzy. Dystrybutorzy wody źródlanej mogą utrzymywać koszty na stałym poziomie, niezależnie od ilości zużywanej wody. Koszt litra wody źródlanej za dostawę jest porównywalny z ceną litra w butelkach o pojemności 1,5 litra lub 0,5 litra. Należy pamiętać, że dostawa nie jest wliczona w cenę. Oszczędzasz także na koszcie stojaka na butelki i dozownika do zimnej i ciepłej wody. Oszczędność będzie większa, jeśli wybierzesz dozownik wody filtrowanej.

Właściciele dużych firm mogą rozważyć rozwiązanie hybrydowe, które łączy dystrybutory wody filtrowanej z dystrybutorami wody źródlanej, aby zoptymalizować koszty zaopatrzenia w wodę. Jest to szczególnie przydatne, jeśli Twoja firma zużywa dużo wody. Lepszą cenę uzyskasz, jeśli zamówisz większą ilość wody dla swojego biura lub firmy.

3. Dystrybutory wody źródlanej zapewniają elastyczność

Jedną z wielu zalet dystrybutorów wody butelkowanej jest możliwość wyboru pakietów dostaw. Możesz znaleźć odpowiedni dla siebie pakiet, bez względu na to, czy masz małą firmę, czy duże przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 50 pracowników. Eden dostarcza wodę do biur na podstawie zużycia wody w Twojej firmie. Oferujemy minimum dwie 18,9-litrowe butle, a uzupełniamy je, gdy jest większe zapotrzebowanie, np. latem. Bierzemy również pod uwagę możliwość dostosowania dostaw do sezonowości. Większe firmy mogą ustalać własne harmonogramy dostaw, natomiast mniejsze mogą zdecydować się na dostawy co 4-8 tygodni. Oferujemy dostawę w wybranym terminie i utylizujemy zużyte butle.

Biuro

4. Proste sposoby na zwiększenie wydajności w Twojej firmie

Czy wiesz, że 3/4 mózgu to woda i że 2-3% odwodnienie może spowodować spadek koncentracji nawet o 20%? Ważne jest, aby dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Dzięki temu zwiększy się wydajność pracy. Ma to zasadnicze znaczenie dla każdej aktywności, zarówno umysłowej, jak i fizycznej. Mięśnie również w dużej mierze składają się z wody i potrzebują jej codziennie do prawidłowego funkcjonowania. Jeśli zależy Ci na wodzie, powinieneś o nią dbać.

  • Popraw kondycję swoich pracowników
  • Zwiększ kreatywność (woda umożliwia optymalny transport cukrów, cząsteczek tlenu do komórek mózgowych, co z kolei dostarcza do mózgu składniki odżywcze niezbędne do procesów myślowych).
  • Zmniejszenie absencji i obniżenie kosztów ponoszonych przez firmę.

Zapewnienie pracownikom dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego jest opłacalną inwestycją. Zadowoleni pracownicy są bardziej produktywni i zaangażowani, a także chętniej pracują ciężej. Mają też lepszą opinię o swoim pracodawcy i doceniają jego troskę o ich dobre samopoczucie. Wydajność firmy i lojalność klientów są bezpośrednio związane z pracownikami. Pozostanie zadowolonych pracowników zmniejsza potrzebę zatrudniania i wdrażania nowych pracowników, co z kolei przekłada się na większe zyski firmy.

5. Zapewnienie pracownikom wody o sprawdzonej jakości

Jakość dostarczanej wody to kolejny powód, dla którego warto zamówić dystrybutor wody źródlanej. Wiarygodny dostawca z wieloletnim doświadczeniem zapewni Ci wysokiej jakości produkt i niezawodną obsługę.

Woda dostarczana przez Eden jest pozyskiwana ze starannie wyselekcjonowanych źródeł w Polsce i nie szkodzi środowisku. W 2017 r. została nagrodzona w trzech niezależnych konkursach konsumenckich. Rozlewnie Eden stosują system kontroli jakości, który sprawdza m.in. czystość mikrobiologiczną i jakość każdej partii. Firma Eden została wyróżniona dwoma certyfikatami poświadczającymi najwyższą jakość produktu: HACCP International oraz NSF International.

Dystrybutory wody są dostępne w miejscu pracy, aby pracownicy i Ty mogli cieszyć się wodą zawierającą cenne minerały, takie jak wapń, magnez i potas. Odpowiednia mieszanka minerałów może poprawić zdrowie i witalność Twojej firmy.


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz