29 Listopad 2023

5 RZECZY, KTÓRE TWÓJ HYDRAULIK CHCIAŁBY ŻEBYŚ WIEDZIAŁ

img

Blog

5 RZECZY, KTÓRE TWÓJ HYDRAULIK CHCIAŁBY ŻEBYŚ WIEDZIAŁ

Labor Day był wcześniej w tym miesiącu, dzień, aby uczcić amerykańskiego pracownika i wszystko, co robią i zrobili dla nas. Podczas gdy my świętujemy je na Labor Day, najmniej możemy zrobić, gdy potrzebujemy ich usług jest wiedzieć, co możemy zrobić, aby ich życie łatwiejsze. Więc tutaj zebraliśmy kilka rzeczy od naszych partnerów hydraulicznych, że chcieliby wiedzieć, że ich praca działa tylko trochę bardziej płynnie.

GDZIE ZNALEŹĆ ZAWÓR ODCINAJĄCY

Jeśli dzwonisz po hydraulika, to najprawdopodobniej coś już poszło nie tak, a jeśli poszło NAPRAWDĘ źle, to będziesz musiał zamknąć zawór odcinający w swoim domu. Twój zawór odcinający jest zaworem wody dla całego domu i jest krytyczny dla wszelkich problemów hydraulicznych, gdzie rzeczy przeciekają, rury muszą być wymienione, i więcej.

Jeśli twój dom ma crawlspace, zawór odcinający może być na ścianie zewnętrznej najbliżej ulicy. Jeśli Twój dom jest na betonowej płycie sprawdź, czy zawór odcinający jest w pobliżu przodu domu, gdzie połączenie węża jest. Jeśli nie widzisz go tam może być w pobliżu podgrzewacza wody lub pod zlewem kuchennym. W innych domach może on znajdować się na zewnątrz, na poziomie gruntu, pod okrągłą lub prostokątną pokrywą w pobliżu ulicy.

Możesz potrzebować specjalnych narzędzi, aby uzyskać dostęp i wyłączyć swój zawór odcinający. Tak więc, aby zapobiec kosztownej szkody wody dla Ciebie i dużo poszukiwania wokół dla hydraulika należy go znaleźć, pamiętaj, gdzie to jest, i wiem, jak go wyłączyć w przypadku masz wyciek i hydraulik nie może przybyć szybko.

ŚMIETNIKI NIE SĄ NIEZWYCIĘŻONE

Utylizacja śmieci czuje się jak świetne miejsce do pozbywania się mokrej żywności, które będą śmierdzieć w kuchni śmieci, i w niektórych przypadkach jest to prawda, ale rzeczywiście, istnieją pewne zaskakujące żywności, że nie może obsłużyć. Średnie lub duże kawałki selera, skórki kurczaka, skórki ziemniaków i większość pestek owoców są bardzo niebezpieczne dla Twojej utylizacji. Zakleszczają one ostrza, uszkadzając silnik i wymagając wymiany całej rzeczy.

Ponadto, należy uruchomić zimną wodę w dół odpływu przed i podczas utylizacji jest uruchomiony, aby utrzymać silnik cool, i oczyścić utylizacji po użyciu przez upuszczenie kilku kostek lodu do niego, podczas gdy jest uruchomiony. Jeśli Twój zlew jest śmierdzący może to być Twoja utylizacja, sprawdź ten film na temat czyszczenia utylizacji bez ranienia hydrauliki.

CO TAK NAPRAWDĘ NADAJE SIĘ DO SPŁUKIWANIA

Możesz mieć wiele produktów w swoim domu, które mówią, że są spłukiwane, ale nadal mogą powodować pewne ogromne problemy z hydrauliką i powodować zatory. Powinieneś wyrzucić takie rzeczy, jak "spłukiwalne" chusteczki, gumki do mycia naczyń i inne produkty higieniczne, nawet jeśli mówią, że nadają się do spłukiwania.

Powinieneś również zwracać uwagę na to, ile papieru toaletowego spłukujesz na raz, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że zatka on toaletę, niż Ci się wydaje!

TABLETKI CZYSZCZĄCE SĄ NIEBEZPIECZNE

Tabletki odświeżające do toalet wydają się być dobrym pomysłem na utrzymanie najcięższego zadania w domu, jakim jest sprzątanie, w świeżości i czystości, ale niosą one ze sobą pewne poważne zagrożenia dla Twojej toalety. Górny zbiornik Twojej toalety ma kilka mechanizmów, które nie są zaprojektowane tak, aby wytrzymać działanie środków czyszczących, gumowy korek będzie się powoli rozpadał pod wpływem wybielacza, a metalowe elementy ulegną degradacji pod wpływem chloru.

Środki czyszczące do toalet, które pozostają w misce są w porządku, podobnie jak dobre, stare modne szorowanie!

CHEMICZNE ŚRODKI DO USUWANIA ZATORÓW SĄ ZŁE

Kiedy Twój zlew, prysznic lub toaleta ma problemy z odpływem, może Cię kusić, aby sięgnąć po jakiś płynny środek do usuwania zatorów, ale w rzeczywistości może on uszkodzić Twoje rury! Podobnie jak w przypadku środków czyszczących do toalet, płynne środki do usuwania zatorów są bardzo żrące, więc mogą rozbijać zatory, ale to oczywiście może również rozpuścić Twoją hydraulikę.

Możesz lepiej zapobiegać zatorom, będąc świadomym tego, co kładziesz w dół kanalizacji w swoim domu, i możesz usunąć większość zatorów za pomocą węża hydraulika.

BĄDŹ DOBRY DLA SWOJEGO HYDRAULIKA

Ilekroć masz problemy hydrauliczne, może być kuszony, aby zrobić to samemu, ale profesjonalny dotyk może zapobiec mnóstwo problemów, zanim się zaczną. A kiedy zatrudniasz ciężko pracującego hydraulika, nie ma powodu, aby utrudniać mu pracę. Zachowaj te kroki w umyśle, aby Twoje hydraulika działa płynniej i poprawić swoje relacje z hydraulikami.

 

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz