03 Październik 2023

Dystrybutor filtrujący wodę BWT AQA drink Pro 20 CAS

img

Dystrybutory wody

Dystrybutor filtrujący wodę BWT AQA drink Pro 20 CAS


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Dystrybutory filtrujące wodę BWT charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowania w biurach, sklepach, urzędach oraz budynkach użyteczności publicznej. Dystrybutory wody pitnej AQA wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem. Dystrybutory filtrują wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej. Wkład z wbudowanym filtrem magnezowym filtruje wodę wodociągową i dodaje magnezu. 

Urządzenie wyposażone w lampę UV - Inaktywuje wszelkie mikroorganizmy, bakterie i wirusy znajdujące się w wodzie za pomocą promieni UV Możesz natychmiast uzyskać ciepłą, zimną, gazowaną, o temperaturze pokojowej lub zimną wodę poprzez naciśnięcie przycisku. Woda z kranu może zamienić się w wyjątkowe doznanie smakowe. BWT ma na to idealne rozwiązanie: Dozownik wody AQA Water przekształca wodę z kranu w najwyższej jakości wodę mineralizowaną magnezem. To radykalnie poprawia smak i aromat, a także eliminuje konieczność transportu, przechowywania i utylizacji jednorazowych plastikowych butelek o pojemności 5 galonów. Unikalna technologia magnezowa BWT sprawia, że Twoja woda smakuje lepiej Na naszych pozostałych aukcjach możesz kupić ten dozownik również jako model wolnostojący, z wodą gazowaną lub bez. 

BWT to doskonałe rozwiązanie dla szkół, instytucji publicznych i firm: dystrybutor wody BWT podłączany do sieci wodociągowej. Nasze dystrybutory wody BWT zamieniają wodę wodociągową w wodę mineralizowaną magnezem, co znacznie poprawia jej smak i pozwala wyeliminować konieczność używania jednorazowych plastikowych butelek i puszek. Dzięki opatentowanej technologii magnezowej BWT woda w Twoim miejscu pracy będzie smakować lepiej. Dostępny oddzielny filtr. Możesz wybrać wodę gazowaną, schłodzoną lub niegazowaną. 

BWT AQA drink Pro 20 dystrybutor wody

Dostępne są trzy modele, każdy z trzema rodzajami wody. W zależności od preferencji można wybrać wodę zimną, gazowaną, gorącą lub gazowaną. Urządzenie może pomieścić 20 l/h zimnej i gazowanej wody. Jest odpowiednie dla każdego, kto ma duże zużycie wody. Lampa UV na wylocie wody zapewnia, że Twoja woda jest bezpieczna i czysta. Technologia filtra wody mineralizowanej magnezem. Do napoju BWT AQA wymagany jest odpowiedni wkład filtrujący. Wykorzystuje on opatentowaną przez BWT technologię magnezową do przekształcania wody wodociągowej w zmineralizowaną. Dla zapewnienia bezpieczeństwa higienicznego stosowane są filtry ze zintegrowaną membraną ultrafiltracyjną. Zatrzymują one 99,9999% bakterii, mikroplastiku i innych zanieczyszczeń o wielkości do 0,001 mm. Filtr sprzedawany oddzielnie 

Możesz również wybrać inny rodzaj filtracji. Chętnie pomożemy Ci w podjęciu decyzji, w zależności od jakości i oczekiwań wobec wody wychodzącej z dystrybutora. Szafka bazowa jest tym, co zostanie użyte do zbudowania modelu wolnostojącego. Może ona pomieścić filtr, butlę CO2 i przybliżoną. W górnej części znajduje się zbiornik na odpady o pojemności 3 l z czujnikiem poziomu wody. Zintegrowany dozownik na kubki może być również używany ze standardowymi kubkami 180ml. W ofercie posiadamy również modele z szafkami. 

Zalety

 • Potrójna ochrona higieniczna dzięki BWT Sygiene
 • Ultrafiltracja to metoda eliminująca bakterie i mikroplastiki
 • Mineralizacja wody magnezem, lub innym wybranym przez Ciebie rodzajem filtracji
 • Dezynfekcja promieniami UV
 • Koniec z noszeniem butelek z wodą lub wanien!

Cechy produktu

 • Gorąca woda (90-95deg)
 • Zimna woda (4-12deg)
 • Woda gazowana (schłodzona)
 • Systemy dezynfekcji promieniami UV
 • Mineralizacja wody (przy zakupie filtrów do napojów BWT AQA serii M, MP lub ZN+MP) 

Dane techniczne

 • Wydajności wody niegazowanej 20 l/h
 • Przepływy wody schłodzonej/gazowanej 20 l/h
 • Temperatura wody zimnej 4-12 degC
 • Przyłącze wody
 • Przyłącze gazu

Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz