03 Październik 2023

Dystrybutor wody B5 Borg and Overstrom

img

Dystrybutory wody

Dystrybutor wody B5 Borg and Overstrom


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Borg i Overstrom b5 to prestiżowy dystrybutor wody dla hoteli, firm i sal konferencyjnych. Gorąca, zimna lub gazowana woda. Wymień swój stary dystrybutor wody butelkowanej na nowoczesny dystrybutor wody Borg&Overstrom. Nowoczesność może być dodana do Twojej przestrzeni firmowej. Dystrybutor może pomóc Ci pożegnać się z plastikiem w biurze. Nasi klienci twierdzą, że Borg i Overstrom produkują najlepsze produkty do dystrybucji wody. Urządzenia te są atrakcyjne i pomogą Twoim pracownikom sprawniej funkcjonować. Nikt nie musi się martwić o to, czy butelka jest pusta lub czy jest pełna. Dozownik jest podłączony do sieci wodociągowej i dostarcza świeżą, czystą wodę z odpowiednią filtracją. 

Borg&Overstrom, angielska marka, jest dobrze znana na rynku. Oferuje ona najlepszą tradycyjną technologię zaopatrzenia w wodę przy niskich kosztach eksploatacji, łatwości obsługi i niezawodności. Model b5 jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Zapewnia dostęp do przefiltrowanej, sieciowej wody w wygodny i tani sposób. Wspaniałe wzornictwo b5 będzie doskonale wyglądać w każdej przestrzeni. 

Dostępny opcje wody

Technologia Direct Chill chłodzi wodę w locie. Eliminuje to konieczność posiadania zbiornika. Nie ma już dozowników na butelki, nie ma potrzeby przechowywania pełnych lub pustych butelek, nie trzeba się martwić o jakość wody ani o czas dostawy. Każde urządzenie Borg&Overstrom jest poddawane procedurze sanityzacji, która zabija bakterie i patogeny. Nasze urządzenia są chronione przez unikalną procedurę eliminacji bakterii Sterizen. 

Urządzenie to jest dobrze zaprojektowane i łatwe do zainstalowania w każdym wnętrzu. Ergonomiczny kran pasuje do niemal każdego naczynia. Można nalewać wodę do szklanki lub karafki. Tacka ociekowa zapobiega wydostawaniu się wody z urządzenia. Panel z przyciskami steruje pracą Overstrom b5 i Borg b5. Wbudowane dwa podajniki pozwalają na przechowywanie kubków na ciepłą i zimną wodę. W naszym asortymencie znajdziesz również ekologiczne, biodegradowalne kubki do gorących i zimnych napojów. 

Opcje wody

 • Woda gazowana, schłodzona i gorąca

Główne cechy Borg&Overstrom B5

 • Konfiguracja wolnostojąca
 • Solidna, trwała i ceniona konstrukcja
 • Zintegrowany dozownik na podwójne kubki
 • Obszar dozowania automatycznie podświetlany
 • Może być wyposażony w dowolny typ lub filtr (standardowo jest to filtr 3M).
 • Wbudowana tacka ociekowa i dźwiękowy wskaźnik przepełnienia
 • Bardzo duża wydajność

Wydajność dystrybutora b5

 • Woda schłodzona (2-11oC: 35 Litrów/godz
 • Gorąca woda (92oC), 6 litrów/godz
 • Temperatura otoczenia: 100 litrów/godzinę (w zależności od ciśnienia wody). 

Elementem higieny Totality jest Sterizen. Jest on używany w końcowych etapach produkcji, aby zapewnić, że dozowniki wody Borg&Overstrom spełniają wszystkie standardy higieny. Nasze dozowniki wody zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko rozwoju bakterii. Bakterie mogą rozwijać się wszędzie, w tym w powietrzu, na powierzchniach i na naszej skórze. Mogą one powodować infekcje, jeśli dostaną się do środka lub na zewnątrz dozownika. Sterizen to dokładny system higieny, który jest stosowany do wszystkich dozowników podczas końcowej fazy testów jakości. 

Dystrybutor wody B5 Borg and Overstrom

Testy na mokro

Podczas produkcji wszystkie dystrybutory wody są poddawane licznym kontrolom jakości. Testy mokre polegają na sprawdzeniu każdego dystrybutora przed opuszczeniem linii produkcyjnej, aby upewnić się, że nie ma żadnych nieszczelności i że są one w pełni funkcjonalne. Na tym etapie wszystkie dystrybutory wody są również dezynfekowane. Sterizen jest procesem antybakteryjnym i antypatogennym, który zabija bakterie w organizmie. Ten fabryczny proces sterylizacji jest unikalny dla schładzaczy wody. Tylko urządzenia firmy Borg&Overstrom mogą uzyskać laboratoryjny certyfikat potwierdzający, że są wolne od bakterii w 99,999%. 

Cotygodniowe testy laboratoryjne

Sterizen jest również poddawany cotygodniowym kontrolom na miejscu w naszym laboratorium. Aby sprawdzić ich sterylność, kontrolujemy losowo wybrany asortyment urządzeń bezpośrednio przed wysyłką. Dwa standardowe testy są obecnie wykonywane w naszym laboratorium. Jeden na obecność bakterii Pseudomonas i dwa na obecność bakterii TVC (Total Viable Count) w temperaturze 22°C przez 72 godziny i 37°C przez 48 godzin. Ma to na celu symulację warunków, w których urządzenie może funkcjonować. 

Kompletny system higieny

Firma Borg&Overstrom traktuje zdrowie i higienę jako najwyższy priorytet. Borg&Overstrom kładzie duży nacisk na utrzymanie najwyższych standardów w produktach i codziennej działalności firmy. Woda zasilająca nie powinna przekraczać 10degd (stopni niemieckich lub około 180mg CaCO3). Jeśli masz twardą wodę, zaleca się stosowanie zmiękczacza wody przy głównym wejściu do budynku lub wkładu zmiękczającego przy wejściu do wody. 

Kilka słów o filtracji

Filtry do wody Brita Professional dostarczają czystą, świeżą wodę o doskonałym smaku. Filtracja na węglu aktywnym usuwa z rur wodociągowych związki organiczne i drobne zanieczyszczenia. Filtracja mechaniczna zatrzymuje je. Firma BRITA, która od ponad 50 lat specjalizuje się w filtracji wody, produkuje swoje profesjonalne filtry w Niemczech. Wszystkie filtry posiadają atest NIZP - PZH zgodny z polskim prawem. 


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz