03 Październik 2023

Dystrybutor wody - dlaczego warto go mieć?

img

Dystrybutory wody

Dystrybutor wody - dlaczego warto go mieć?


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Woda odgrywa istotną rolę w życiu człowieka. Odpowiednie nawodnienie zapewni zdrowe ciało, umysł i ducha. Picie wody przynosi wiele długoterminowych korzyści. Obejmują one zwiększenie wydajności i zmniejszenie ryzyka rozwoju chorób, takich jak choroby serca i cukrzyca. Jednak większość ludzi wolałaby mieć czystą wodę, która jest wolna od zanieczyszczeń takich jak związki chloru, fluorki i inne pestycydy. Należą do nich fluorki, związki chloru i pestycydy.

Istnieje wiele korzyści płynących z posiadania dystrybutora wody w miejscu pracy lub w domu. My jednak skupimy się tylko na tych najważniejszych.

Niezwykła funkcjonalność

Dystrybutory wody mogą być stosowane w domu, biurze, a także w restauracjach i innych miejscach publicznych. Pracodawcy mogą zaoferować klientom lub pracownikom orzeźwiający napój, który zwiększy wydajność pracy. Urządzenie można umieścić w bezpośredniej bliskości ujęcia wody, ale można je również umieścić w odległości kilku metrów.

Dozownik wody, który można umieścić w domu jest wygodny i łatwy w obsłudze, a jego konserwacja jest minimalna. Nowoczesny design może uzupełnić wnętrze domu i być przydatnym produktem dla architektów. Ze względu na swoje rozmiary mogą być stosowane na wielu powierzchniach. Dystrybutor posiada szeroki wybór modeli i kolorów, w tym wolnostojące, podblatowe i nadblatowe.

Bezpieczeństwo użytkowania

Dystrybutor wody oferuje 24-godzinny dostęp do bezpiecznej, czystej wody pitnej. Bezbutlowe dystrybutory posiadają stacjonarny filtr oczyszczający wodę, który odfiltrowuje szkodliwe zanieczyszczenia. Dozownik dostarcza wodę wysokiej jakości o doskonałym smaku.

Najnowsze modele wyposażone są w moduł, który oprócz wody oczyszczonej może produkować wodę gazowaną. Dozowniki wody można łatwo czyścić i zapewniają bezpieczną, czystą wodę.

System ten może być używany przez każdego, niezależnie od wieku. Nadają się również dla dzieci, ponieważ posiadają kranik, który chroni najmłodszych użytkowników przed poparzeniem gorącą wodą.

Dystrybutor wody B5 Borg and Overstrom

Instalacja i konserwacja są proste

Nowoczesne dystrybutory wody są kompaktowe i łatwe w montażu. Urządzenie działa bez konieczności stosowania specjalnych instalacji hydraulicznych. Wszystko, co jest wymagane, to doprowadzenie wody. Instalacja jest szybka i łatwa, a urządzenie zacznie wydawać wodę, gdy tylko będzie gotowe.

Nowoczesne dystrybutory wody nie wymagają wiele uwagi. Niektóre części zużywalne i filtry mogą wymagać wymiany co 6 miesięcy. Wymiana wkładów filtrujących jest bardzo łatwa, odbywa się metodą śrubową bez użycia narzędzi. Aby zapobiec zalaniu, dystrybutory mogą być wyposażone w zawór WaterBlock.

Dbanie o środowisko i swoje zdrowie

Dystrybutory nie tylko zapewniają czystą wodę, ale także pomagają środowisku. To urządzenie jest niezwykle przyjazne dla środowiska. Spożywanie wody butelkowanej wymaga regularnego kupowania, przechowywania i utylizacji plastikowych butelek. Nawet jeśli butelki te można poddać recyklingowi, to i tak mają one negatywny wpływ na nasze środowisko. Możemy zmniejszyć ilość produkowanych przez nas śmieci i koszty ich transportu, co ma pozytywny wpływ na środowisko.


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz