27 Luty 2024

Dystrybutory wody dla firm. Jaki dystrybutor wody wybrać?

img

Dystrybutory wody

Dystrybutory wody dla firm. Jaki dystrybutor wody wybrać?


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Czy dystrybutory wody wykonane są z plastikowych butelek? A może po prostu zastanawiasz się, jaki rodzaj wody powinieneś zaoferować swoim pracownikom. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. 

Skorzystaj z oferty, która daje Ci wolność i swobodę

Być może jesteś ograniczony wieloletnimi umowami, które ograniczają Twoją swobodę. Lato może wymagać więcej wody, ale zimą może nastąpić spadek jej zużycia. Oznacza to, że mając umowę na korzystanie z dystrybutora butelkowego, czasami będziesz mieć niedobór wody, a innym razem jej nadmiar. Dozownik filtrujący ma stosunek 1:10. Woda, której potrzebujesz, będzie zawsze dostępna. Dystrybutor bezbutlowy produkuje czystą, świeżą wodę w sposób ciągły. 

Jakość

Dystrybutory bezbutlowe cieszą się coraz większą popularnością. Wiele firm widzi w tym szansę na zrobienie świetnego biznesu. Kupują one chiński dystrybutor wody za 40-50 dolarów i dzierżawią go za 60, 80 lub 100 złotych miesięcznie. Należy zwracać uwagę na wygląd, wykonanie, sposób filtracji, certyfikaty i inne czynniki. Dobrze jest, jeśli dystrybutor nie ma w środku zbiornika na zimną wodę (niestety większość dystrybutorów ma). Dlaczego jest to ważne? Magazynowanie wody w jakiejkolwiek formie może prowadzić do utraty smaku wody, a nawet do rozwoju bakterii. Wiele biur i firm jest zamykanych w piątek po południu i otwieranych ponownie w poniedziałek rano. Woda pozostawiona w zbiorniku na dłużej niż dwa dni, w ciepłym otoczeniu, po prostu się zepsuje. W dozownikach dostępna jest technologia Direct Chill. Technologia ta błyskawicznie schładza wodę za pomocą bloku lodu. A co z wyglądem? Miło jest mieć praktyczny mebel w swojej firmie lub biurze. Dystrybutor do wody to świetny mebel. 

Koszty

Łatwo jest założyć, że dystrybutor bezbutlowy, który zakupisz dla swojej firmy, zwróci się z nawiązką. Pytanie brzmi: jak szybko? Firmy płacą za wodę tysiące złotych rocznie. Weźmy pod uwagę faktury z ostatniego roku od dostawcy wody. Po spłacie urządzenia, prawie cała ta kwota zostanie na Twoim koncie. To całkiem przyjemne, prawda? Możesz również wziąć w leasing lub pożyczyć pieniądze na zakup dystrybutora wody. Wówczas firma będzie mogła uznać całą kwotę. Wiele firm bierze sprzęt w leasing. Jest to najmniej opłacalna opcja. Czasami trzeba zapłacić kilkukrotnie więcej niż koszt urządzenia. To nie jest Twoja decyzja. Ty masz ostateczne zdanie. 

Funkcjonalność i wygoda

Możesz zaoszczędzić miejsce, używając dystrybutora wody, który nie zawiera butelek. Puste i pełne butelki muszą być gdzieś przechowywane, a każdy metr kwadratowy Twojego biznesu to pieniądz. Plastikowe butelki nie są najlepszym dodatkiem do wystroju wnętrza. Czekanie na dostawę, która latem często bywa bardzo powolna, może być frustrujące. Pozwól, aby woda czekała na Twoje przybycie, a nie Ty na nią.

dystrybutor wody wbiurze

Bądź nowoczesnym, ekologicznym pracodawcą

Twoi pracownicy będą wdzięczni, że świadomie wyeliminowałeś plastikowe opakowania i zapewniłeś wodę dla firmy. Woda z dystrybutora bez butelki jest smaczniejsza niż woda z plastikowej butelki. Nie trzeba już dźwigać ciężkich butelek, aby zamontować je na dystrybutorze. To jeden obowiązek mniej. Stosując dystrybutory bezbutlowe w biznesie można pomóc środowisku. Transport wody, olej do produkcji butli i woda do nich, plastik i butle używane podczas pracy, oraz wiele innych czynników, negatywnie wpływa na środowisko. Ten niepotrzebny łańcuch jest zagrożeniem dla naszej planety. 

Podsumowanie

Dystrybutor wody, który nie używa butelek to standard dla nowoczesnych firm. Wierzę, że firmy, które nadal używają plastikowych butelek do wody, za kilka lat będą patrzyły w inną stronę. Zmień swoje przyzwyczajenia już dziś. Możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą i zaoszczędzić pieniądze, instalując w swojej firmie prestiżowy dystrybutor wody Borg&Overstrom. 


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz