27 Luty 2024

Ecowater eVolution 600 power, wydajny zmiękczacz wody sterowany przez WiFi.

img

Zmiękczacze wody

Ecowater eVolution 600 power, wydajny zmiękczacz wody sterowany przez WiFi.

Inteligentny zmiękczacz wody dla Twojego domu lub firmy

Zmiękczacz wody z serii eVOLUTION jest wydajny i odpowiedni dla domu jednorodzinnego, małego biura lub małej firmy. Fundamentem firmy Ecowater jest opracowywanie innowacyjnych urządzeń, które wyprzedzają potrzeby klientów. Zmiękczacze eVOLUTION są cudem funkcjonalności i designu. Zastosowano w nich nowoczesne technologie, które ułatwiają ich użytkowanie i obniżają koszty eksploatacji. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co ma znaczący wpływ na ich żywotność i wydajność. Cała produkcja zmiękczaczy Ecowater odbywa się w USA. Kamień nie będzie miał wpływu na armaturę, baterie i inne urządzenia, takie jak wanna, czajnik, kabina prysznicowa. Nie będzie już więcej czasu spędzonego na czyszczeniu, szorowaniu i odkamienianiu. Instalacja zmiękczacza wody sprawi, że Twoje życie stanie się łatwiejsze. 

Miękka woda, którą pokochasz

Twarda woda zawiera nadmiar minerałów, takich jak wapń, magnez i żelazo. Minerały te mogą powodować osadzanie się kamienia w rurach wodociągowych i urządzeniach gospodarstwa domowego, powodując ich awarię i zmniejszając ich wydajność. Twarda woda wymaga użycia większej ilości detergentów, podrażnia skórę i sprawia, że włosy tracą blask.

Zmiękczacz to korzyść dla Twojego domu i Twojego zdrowia. Jakie są korzyści z zainstalowania zmiękczacza wody w Twoim domu?

  • Nawilżona skóra, miękka i lśniąca.
  • Zmniejszenie zużycia detergentów nawet o 50%
  • Mniej plam i osadów w łazience i w kuchni
  • Koszty ogrzewania można zmniejszyć, zużywając mniej energii
  • Urządzenia o wydłużonej żywotności
  • Ubrania są miękkie i dłużej zachowują kolory.  

Zmiękczacz wody Ecowater eVolution 600 power

Ecowater eVolution 600 power - Inteligentne myślenie we wszystkich aspektach

Zmiękczacze serii eVOLUTION wyposażone są w zaawansowane oprogramowanie, które kontroluje pracę urządzenia, czyniąc je bardziej wydajnym i efektywnym. Optymalizuje ono zmiękczanie wody poprzez ciągłe dostosowywanie go do aktualnego zużycia wody. Elektroniczny wyświetlacz pozwala na monitorowanie zużycia soli, wydajności oraz zużycia wody. Ten zmiękczacz wody jako pierwszy na świecie "uczy się" Twoich zachowań i dostosowuje swoje działanie do Twoich potrzeb w oparciu o Twój styl życia (zużycie wody w określone dni). Nie pozbawi Cię np. możliwości spędzenia weekendu z przyjaciółmi lub rodziną. 

Aby ograniczyć spadki ciśnienia i zwiększyć przepływ wody stosuje się specjalne zawory. Dzięki temu proces zmiękczania będzie przebiegał sprawniej. Zmiękczacz powiadomi użytkowników za pomocą smartfona lub komputera o wyczerpaniu się soli w zbiorniku. Poziom soli w zbiorniku jest na bieżąco monitorowany przez specjalny czujnik SHARP. Ecowater eVolution 600 posiada podświetlenie w pojemniku na sól, oraz wolnoopadającą obudowę zamykającą zbiornik. 

Wbudowane Wi Fi pozwala na monitorowanie urządzenia i zużycia wody za pomocą smartfona, tabletu lub komputera, z dowolnego miejsca. Aplikacja dostarczy Ci informacji o zużyciu soli, wody oraz ile wody można zmiękczyć przed kolejną regeneracją. Poinformuje Cię również o konieczności uzupełnienia zbiornika, a także o ewentualnych awariach. Za pośrednictwem aplikacji możesz również modyfikować ustawienia urządzenia. 

Jakie są wymagania, aby zainstalować zmiękczacz wody?

Zanim kupisz zmiękczacz wody, oto kilka rzeczy do rozważenia. W pierwszej kolejności należy rozważyć miejsce instalacji. Należy zadbać o to, aby urządzenie było łatwo dostępne (np. do uzupełniania soli lub kontroli. Zmiękczacz wody musi być podłączony do prądu, wodociągu i odpływu kanalizacyjnego. Montaż może wykonać hydraulik z podstawowymi umiejętnościami. Jesteśmy dystrybutorem firmy Ecowater i możemy pomóc Państwu w uruchomieniu zmiękczacza. 

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz