27 Luty 2024

Filtr do wody Bluewater Cleone Balance

img

Filtry do wody

Filtr do wody Bluewater Cleone Balance

Bluewater Cleone Balance wyposażony jest w najnowocześniejszy mikroprocesor i czujnik TDS. Ma nowy wygląd i jest standardowo wyposażony w elegancki kranik ze stali nierdzewnej. Bluewater Cleone Balance oferuje najwyższy poziom uzdatniania wody. Usuwa wszystkie rodzaje zanieczyszczeń biologicznych i chemicznych. Dzięki temu woda jest czysta i świeża, doskonała do gotowania, picia oraz mycia owoców i warzyw. Zastosowano w nim filtr osmotyczny, oraz wkład z naturalnym węglem aktywnym. Wydajność filtra Cleone wynosząca 160 litrów na dobę zaspokoi potrzeby każdego domu, małej firmy czy restauracji. Podzespoły John Guest zapewniają niezawodność i bezawaryjną pracę filtra Bluewater. Urządzenie jest na tyle małe, że zmieści się w szafce kuchennej. Może być również zainstalowane w ciągu 30 minut. Procesy oczyszczania i mineralizacji zapewnią Państwu najlepszą możliwą jakość wody. Cleone zajmie się całą resztą.

Wysoka jakość komponentów

Filtry Bluewater Cleone wykonane są w całości z materiałów spełniających najwyższe standardy jakości. Komponenty zostały wykonane z plastiku lexan, poliwęglanu i ABS. Wszystkie elementy, które mają kontakt z wodą są bezpieczne dla zdrowia, ponieważ nie są zanieczyszczone szkodliwym bisfenolem A (BPA). John Guest produkuje węże i zawory, które składają się na cały system. Za ich produkcję odpowiedzialny jest węgiel aktywny - marka Jacobi Carbons. Bluewater Sweden dostarcza surowce oraz długoterminowych partnerów. Efektem są filtry do wody Bluewater Cleone. 

Mineralizacja wody

Urządzenie jest wyposażone w profesjonalny mineralizator wody, który wzbogaca wodę o takie pierwiastki jak magnez oraz wapń. Wpływa to pozytywnie na organizm, ponieważ są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Filtracja wody w Bluewater Cleone Balance

Filtracja odbywa się wieloetapowo, co zapewnia maksymalne oczyszczenie i wysoką jakość wody.

 1. Filtracja wstępna składa się z dwóch filtrów osadowych. Jeden usuwa zanieczyszczenia na poziomie 20 um, a drugi na poziomie 5 um.
 2. Woda przepływa przez wkład z naturalnego węgla aktywnego Jacobi Carbons(r), który doskonale wychwytuje zanieczyszczenia organiczne.
 3. Najważniejszym etapem oczyszczania jest filtracja osmotyczna. Woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę molekularną, która posiada drobne pory. Przez te pory może przejść tylko czysta woda. Cleone stosuje również "inteligentne płukanie", co oznacza, że zanieczyszczenia nie pozostają na membranie, ale są wypłukiwane do kanalizacji. Dzięki temu pory filtra osmotycznego nie zatykają się. Membrana może wytrzymać nawet 15-20 lat, jeśli jest odpowiednio konserwowana i regularnie serwisowana.
 4. Po przejściu przez membranę, woda trafia ponownie na wkład zawierający naturalne, granulowane węgle Jacobi Carbons(r).
 5. Wysokiej jakości wkład mineralizujący służy do wzbogacania pH wody i dodawania do niej cennych minerałów. 

Bluewater Cleone jest inteligentnym urządzeniem, które jest zarówno wydajne jak i inteligentne. Sterowane jest przez mikroprocesor wspomagany przez elektronikę, elektrozawory i pompy. Czujnik stale monitoruje jakość wody, zapewniając, że otrzymujesz czystą, zdrową wodę za każdym razem, gdy otwierasz kran. Odwrócona osmoza jest procesem, który odrzuca brudną wodę. Powszechnie produkuje się około 1 litra czystej wody. Około 3-4 litrów trafia do kanalizacji. 

Filtr do wody Bluewater Cleone Balance

Bluewater Cleone Balance filtr do wody - obsługa

Filtr do wody Cleone wymaga niewielkiej konserwacji. Montaż trwa od 30 do 90 minut i wymaga bardzo mało uwagi. Cały proces oczyszczania jest następnie wykonywany samodzielnie przez specjalny mikroprocesor, który posiada czujnik jakości wody. Cleone posiada zintegrowaną pompę ciśnieniową, inteligentny system płukania oraz zabezpieczenie przed zalaniem. Jeśli jakość wody jest niska, np. Bluewater Cleone posiada filtry, które muszą być często wymieniane, filtr wyłączy się automatycznie. Filtry wstępne (CL-20 i CL-5, CLC) powinny być wymieniane co 4-6 miesięcy. Filtry oczyszczające (Cl InLine-C), należy wymieniać co 10-12 miesięcy. Membrana osmotyczna znajdująca się w sercu filtra ma żywotność 15-20 lat. 

Zestaw Bluewater Cleone zawiera:

 • Bluewater Cleone(tm), filtr wody pitnej
 • Wysokiej jakości kranik czystej wody ze szczotkowanej stali nierdzewnej
 • Zbiornik na wodę pitną
 • Wysokowydajny mineralizator wody Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Karta gwarancyjna
 • Instrukcja instalacji i instrukcja obsługi
 • Gwarancja obejmuje całe urządzenie przez dwa lata. 

Bluewater Cleone Balance - czym się wyróżnia na tle konkurencji?

Urządzenia Bluewater Cleone są najwyższej klasy i wykonane z wysokiej jakości komponentów. Urządzenie jest trwałe, niezawodne, a co najważniejsze - bezpieczne. Wszystkie elementy, które mają kontakt z wodą wykonane są z materiałów wolnych od szkodliwego BPA. Urządzenie posiada również mineralizator. Filtry do wody Bluewater Cleone zapewniają zdrową, czystą wodę, która jest bogata w dobroczynne minerały. Inteligentny system płukania w Cleone zapewnia długotrwałą jakość wody. 

Bluewater Cleone Balance opinie

Użytkownicy Bluewater Cleone Balance jako największe zalety wskazują bezawaryjne działanie oraz prostą obsługę. Brak kamienia w czajniku, smaczna woda do picia i lepsza herbata to kolejne plusy korzystania z urządzenia. Sprawdza się zarówno w domach, mieszkaniach jak i firmach. Koniec z wodą butelkowaną. 10 letnia gwarancja i montaż przez doświadczonych pracowników pozwala na korzystanie z czystej wody przez wiele lat bez zmartwień. 

Cena Bluewater Celone 

Bluewater jest dostępny w wielu sklepach internetowych. Występuje w dwóch wersjach Bluewater Cleone Balance oraz Bluewater Cleone Balance Purity Plus. Druga wersja jest droższa, jednak urządzenie wyposażone jest w japońską lampę UV. Pozwala to na jeszcze lepsze oczyszczanie wody. 

 • Bluewater Cleone Balance - cena wynosi od 6 370 zł do 7 499 zł w zależności od sklepu. Teraz najtaniej kupisz na Oxyshop.pl (Kup Bluewater Cleone Balance na Oxyshop)
 • Bluewater Cleone Balance Purity Plus - cena wynosi 6 970 zł. 

 

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz