03 Październik 2023

Ranking dzbanków filtrujących

1
ranking-photo
Brita Aluna - dzbanek filtrujący z wkładem Maxtra+

Proste wzornictwo i elegancki styl dzbanka sprawiają, że jest on doskonałym wyborem do każdego domu. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, z łatwością mieści się w lodówce. Dzbanek wyposażony jest we wskaźnik BRITA Memo, który przypomina o konieczności wymiany filtra co 4 tygodnie w celu utrzymania optymalnej filtracji. Dzbanek można myć w zmywarce do naczyń, z wyjątkiem wskaźnika. Dzbanek wykonany jest z trwałego, bezpiecznego tworzywa sztucznego, które wygląda dokładnie tak samo jak szkło. Wkład filtrujący dzbanka zapewnia filtrowanie wody do najwyższego możliwego poziomu i usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Skutecznie usuwa niepożądane zapachy i metale ciężkie. Poprawia smak wody 

47,99 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Dzbanek filtrujący Aquaphor Ideal z wkładem B15

Dzbanki filtrujące, które są ponadczasowe to klasyka. Jego prosty i elegancki design będzie doskonale pasował do każdej kuchni. Pokrywa dzbanka posiada użebrowanie, które pozwala na łatwe nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania. Wskaźnik informujący o zużyciu wkładu filtrującego w sposób mechaniczny informuje o konieczności jego wymiany. Wkład filtrujący dzbanka zapewnia Ci czystą, zdrową wodę. Skutecznie usuwa z wody metale ciężkie i zanieczyszczenia, a także poprawia jej smak i zapach. 

43,99 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Dafi Crystal Classic LED

Dzbanek Classic to dekoracja stołu, która łączy zalety filtracji z eleganckim podawaniem ulubionych napojów. Może być również używany jako stylowa karafka. Wykonany jest z wysokiej jakości szkła ze szczególną dbałością o ergonomię. Dzbanek wyposażony jest w filtry Dafi pH+, oraz Mg2+. Dzbanek posiada wskaźnik LED, który przypomni Ci o konieczności wymiany filtra. 

89 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
Astra Unimax 3,0 L LED

Uniwersalny dzbanek filtrujący, który łączy w sobie atrakcyjny wygląd i łatwość użytkowania. Jest to przydatny produkt, który często wybierają osoby gotujące. Jego nowoczesny design doskonale wkomponuje się w każdą kuchnię. Dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych. Osoby, które gotują często wybierają ten produkt, ponieważ jest on praktyczny. Nowoczesny design doskonale wpasuje się w każdą kuchnię. Jest dostępny w różnych kolorach. W zestawie znajduje się jeden filtr Unimax gratis.

69,90 zł

Kup teraz
5
ranking-photo
Stelton Classic

Erik Magnussen zaprojektował dzbanek filtrujący dla marki napojów chłodzących Stelton. Elegancki, klasyczny kształt jest jednocześnie stylowy i prosty. Wykonany z wysokiej jakości przezroczystego plastiku w różnych kolorach. Filtr zapewnia czystą wodę bez zapachu chloru i pestycydów. Wybierz jeden z trzech różnych kolorów, aby cieszyć się czystą, zdrową wodą. Może być używany w połączeniu z innymi produktami z serii, tworząc harmonijną całość. 

216 zł

Kup teraz