29 Listopad 2023

Ranking zmiękczaczy do wody

1
ranking-photo
Ecowater eVOLUTION 500 Power

Sanityzator wody Ecowater eVolution to idealne rozwiązanie dla Twojego domu, biura lub firmy. Urządzenie to wyróżnia się innowacyjnym działaniem i oryginalnym designem. Urządzenia Ecowater eVolution zostały zaprojektowane tak, aby były jak najmniejsze i posiadają certyfikat ISO 9001-2000. Wszystkie komponenty są odporne na korozję. Najlepszy domowy wybór Oprogramowanie optymalizuje pracę zmiękczaczy eVolution, zwiększając ich wydajność i efektywność. Jest to jedyny zmiękczacz wody, który monitoruje styl życia użytkownika (poziom poboru wody) i dostosowuje się do jego potrzeb. Urządzenie posiada zawory, które ograniczają spadki ciśnienia i zwiększają przepływ wody, co usprawnia proces zmiękczania. Urządzenie na bieżąco monitoruje poziom soli. Użytkownik jest powiadamiany o tym komunikatem na wyświetlaczu urządzenia lub poprzez dedykowaną aplikację (na telefon lub tablet). Do pomiaru poziomu soli wykorzystywany jest czujnik SHARP. 

Kup teraz
2
ranking-photo
Basic Soft 16 BWT

Zmiękczacz wody Basic Soft 16 może być stosowany do zmiękczania twardej wody. Proces ten polega na usuwaniu z wody cząsteczek powodujących twardość poprzez wymianę jonów wapnia i magnezu na jony sodu. Dzieje się to podczas przepływu wody przez złoże filtracyjne zmiękczacza. Zdolność jonowymienna żywicy ulega wyczerpaniu i żywica jest regenerowana przy użyciu roztworu chlorku sodu, zwanego solanką. Twardość wody oraz ilość uzdatnianej wody wpływają na czas potrzebny do regeneracji żywicy. Basic Soft 16 jest jednokolumnowym zmiękczaczem z regulacją objętości, który został wstępnie zaprogramowany w celu ułatwienia uruchomienia. Urządzenie posiada wielodrogowy zawór regulacyjny, który steruje proporcjonalną regeneracją złoża, mieszaniem kontroli twardości oraz kolumny z żywicą jonowymienną. W zestawie znajduje się również wąż do wody płuczącej, kolanko przelewowe, wąż do płukania oraz tabletkowy tester twardości ogólnej. Urządzenie posiada atest PZH. 

2399 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Ecowater Comfort 300

Ecowater Comfort 300 to zmiękczacz wody, który jest niezawodny i wydajny. Został wyprodukowany w USA przez wiodącego producenta zmiękczaczy wody na świecie. Ecowater Comfort 300 usunie niechciany kamień z Twojego domu. Wszystkie urządzenia z linii Ecowater posiadają certyfikat ISO 9001-2000. Wszystkie komponenty są odporne na korozję. Jest to gwarancja najwyższej skuteczności urządzenia:

  • Innowacyjne złoże filtracyjne
  • Urządzenie stale monitoruje zużycie wody i w zależności od zastosowanego złoża oblicza optymalną ilość wody i soli potrzebnej do regeneracji.

Technologia ta jest niezwykle ekonomiczna i zapewnia miękką wodę zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz. 

3237 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
Exclusive Line Carbon 30 KLARWOD

Osoby z alergią na chlor, twardą wodę i metale ciężkie docenią połączenie zmiękczania wody oraz absorpcji węgla aktywnego w jednym urządzeniu. CS Carbon jest przyjazny dla przestrzeni i oszczędności, ponieważ zawiera dwie funkcjonalnie oddzielne jednostki. Cs Carbon może być kontrolowany przez mikrokomputer, który pozwala na dostosowanie parametrów systemu uzdatniania wody do potrzeb wody. Pozwala to na ekonomiczną pracę urządzenia i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, pozwalając regeneracji odbywa się automatycznie. 

2997 zł

Kup teraz
5
ranking-photo
Supreme SOFT 20

Zmiękczacze serii Supreme SOFT to najnowsza linia produktów do uzdatniania wody. Systemy Supreme SOFT wyróżniają się najwyższej jakości komponentami oraz innowacyjną myślą technologiczną. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych żywic monosferycznych oraz płukania przeciwprądowego UpFlow, urządzenia te posiadają znacznie wyższy parametr wydajności niż zmiękczacze dostępne na rynku. Do głównych zalet należy zaliczyć fakt, że systemy z serii Supreme SOFT wymagają mniej soli i wody do regeneracji. Przekłada się to na znaczne oszczędności i ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Systemy zmiękczające Supreme SOFT to najlepsze rozwiązanie dla domów prywatnych, instytucji publicznych oraz firm. System wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które są gwarancją długiego czasu bezawaryjnej pracy. 

2549 zł

Kup teraz