28 Styczeń 2022

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 300 - recenzja

img

Zmiękczacze wody

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 300 - recenzja


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody B4 czarny Borg&Overstrom Kup teraz
Filtr do wody Bluewater Cleone Balance – model 2021 Kup teraz
Zmiękczacz wody Ecowater eVOLUTION 500 Power ECOMULTI Kup teraz

Zaawansowany zmiękczacz wody dla całego domu

Centralny zmiękczacz wody serii Comfort firmy EcoWater to proste, skuteczne rozwiązanie. Jest niezawodny i ekonomiczny, o długiej żywotności. Zmiękczacze wody dla całego domu EcoWater zużywają o połowę mniej soli i wody niż inne urządzenia. Seria EcoWater Comfort to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka zmiękczacza wody dla całego domu lub budynku. Zmiękczacze wody z serii eVOLUTION oferują szerszy zakres działania. Obie serie łączy to samo: marka EcoWater to najwyższa jakość. 

Nowoczesna technologia i najwyższa jakość wykonania

Zmiękczacze wody EcoWater wykorzystują materiały odporne na korozję. Wyprodukowane w USA w zakładach posiadających certyfikat ISO 9001-2000, zmiękczacze wody EcoWater wykonane są z najlepszych technologii i materiałów. Całodomowe filtry zmiękczające wodę EcoWater posiadają wysokowydajne złoże filtracyjne. System monitoruje zużycie wody w budynku. Monitoruje zużycie złoża i automatycznie dobiera ilość wody lub soli do regeneracji. Elektroniczny system sterowania zabezpiecza przed dużym przepływem wody i jej złą jakością. 

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 300

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 300

Zmiękczacz wody Comfort 300, który jest najmniejszy w serii, to właśnie Comfort 300. Ecowater czyni go również najbardziej przystępnym cenowo zmiękczaczem wody. Może on pomieścić 2800 litrów wody, co wystarcza dla 3 - 4 osobowej rodziny. Wyróżnia go kompaktowa, estetyczna konstrukcja. Jego niewielkie wymiary pozwalają zmieścić go w każdej przestrzeni. Pokrywa zbiornika została zaprojektowana tak, aby umożliwić łatwą obsługę i sterowanie zmiękczaczem. 

  • Odkamieniacz wody zużywa około połowy materiałów eksploatacyjnych innych zmiękczaczy wody, dzięki niskiemu zużyciu wody i soli regeneracyjnej.
  • Wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie.
  • Zintegrowany panel sterowania ułatwia obsługę zmiękczacza wody. Panel sterujący jest prosty w obsłudze.
  • Niskie straty ciśnienia i niskie koszty eksploatacji zmiękczaczy wody
  • Możliwość ustawienia czasów płukania i regeneracji filtrów do odkamieniania wody.
  • Dodatkowy wakacyjny i ekonomiczny tryb regeneracji
  • Przepływomierz wody
  • Niezależne określanie jednostki twardości (1-50degN),
  • 10-letnia gwarancja na cały zmiękczacz wody
  • Produkt ten jest odpowiedni do małych mieszkań lub domów i może być używany przez 3-4 osoby. 

Systemy ECOWATER to systemy filtracji wody, które zostały przetestowane i udowodnione jako niezawodne przez największego producenta zmiękczaczy domowych na całym świecie. Inteligentne rozwiązania, które zapewniają niezawodność, bezpieczeństwo i komfort. Zmiękczacze wody EcoWater Comfort z najlepszymi złożami jonowymiennymi są w stanie osiągnąć całkowite zmiękczenie wody. 

Najlepszy zmiękczacz wody do zastosowania w Twoim domu

Filtry zmiękczające wodę Ecowater działają przez wiele lat dzięki unikalnemu systemowi kontroli. Zmiękczacz wody wyposażony jest w inteligentny system kontroli, który monitoruje zużycie wody i oblicza ilość soli i wody potrzebnej do regeneracji. Zaletą urządzeń Comfort jest to, że zmiękczają wodę, a monosferyczna żywica jonowymienna jest w stanie usunąć pewne ilości żelaza i manganu. Nowoczesna technologia zapewnia, że filtry zmiękczające wodę EcoWater Comfort 300 są bardziej wydajne. 


Sprawdź urządzenia w ofercie sklepu OxyShop.pl:

Dystrybutor wody BWT AQA Drink Pro 20 Kup teraz
Filtr do wody AQUAPHOR Kryształ H filtr pod zlew oczyszczający i zmiękczający Kup teraz
Zmiękczacz wody BWT Perla Silk XL (25 litrów złoża) Kup teraz

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz