03 Październik 2023

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 300 - recenzja

img

Zmiękczacze wody

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 300 - recenzja

Zaawansowany zmiękczacz wody dla całego domu

Centralny zmiękczacz wody serii Comfort firmy EcoWater to proste, skuteczne rozwiązanie. Jest niezawodny i ekonomiczny, o długiej żywotności. Zmiękczacze wody dla całego domu EcoWater zużywają o połowę mniej soli i wody niż inne urządzenia. Seria EcoWater Comfort to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka zmiękczacza wody dla całego domu lub budynku. Zmiękczacze wody z serii eVOLUTION oferują szerszy zakres działania. Obie serie łączy to samo: marka EcoWater to najwyższa jakość. 

Nowoczesna technologia i najwyższa jakość wykonania

Zmiękczacze wody EcoWater wykorzystują materiały odporne na korozję. Wyprodukowane w USA w zakładach posiadających certyfikat ISO 9001-2000, zmiękczacze wody EcoWater wykonane są z najlepszych technologii i materiałów. Całodomowe filtry zmiękczające wodę EcoWater posiadają wysokowydajne złoże filtracyjne. System monitoruje zużycie wody w budynku. Monitoruje zużycie złoża i automatycznie dobiera ilość wody lub soli do regeneracji. Elektroniczny system sterowania zabezpiecza przed dużym przepływem wody i jej złą jakością. 

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 300

Zmiękczacz wody Ecowater Comfort 300

Zmiękczacz wody Comfort 300, który jest najmniejszy w serii, to właśnie Comfort 300. Ecowater czyni go również najbardziej przystępnym cenowo zmiękczaczem wody. Może on pomieścić 2800 litrów wody, co wystarcza dla 3 - 4 osobowej rodziny. Wyróżnia go kompaktowa, estetyczna konstrukcja. Jego niewielkie wymiary pozwalają zmieścić go w każdej przestrzeni. Pokrywa zbiornika została zaprojektowana tak, aby umożliwić łatwą obsługę i sterowanie zmiękczaczem. 

  • Odkamieniacz wody zużywa około połowy materiałów eksploatacyjnych innych zmiękczaczy wody, dzięki niskiemu zużyciu wody i soli regeneracyjnej.
  • Wysokiej jakości materiały i solidne wykonanie.
  • Zintegrowany panel sterowania ułatwia obsługę zmiękczacza wody. Panel sterujący jest prosty w obsłudze.
  • Niskie straty ciśnienia i niskie koszty eksploatacji zmiękczaczy wody
  • Możliwość ustawienia czasów płukania i regeneracji filtrów do odkamieniania wody.
  • Dodatkowy wakacyjny i ekonomiczny tryb regeneracji
  • Przepływomierz wody
  • Niezależne określanie jednostki twardości (1-50degN),
  • 10-letnia gwarancja na cały zmiękczacz wody
  • Produkt ten jest odpowiedni do małych mieszkań lub domów i może być używany przez 3-4 osoby. 

Systemy ECOWATER to systemy filtracji wody, które zostały przetestowane i udowodnione jako niezawodne przez największego producenta zmiękczaczy domowych na całym świecie. Inteligentne rozwiązania, które zapewniają niezawodność, bezpieczeństwo i komfort. Zmiękczacze wody EcoWater Comfort z najlepszymi złożami jonowymiennymi są w stanie osiągnąć całkowite zmiękczenie wody. 

Sprawdź także: filtr do wody Bluewater Cleone

Najlepszy zmiękczacz wody do zastosowania w Twoim domu

Filtry zmiękczające wodę Ecowater działają przez wiele lat dzięki unikalnemu systemowi kontroli. Zmiękczacz wody wyposażony jest w inteligentny system kontroli, który monitoruje zużycie wody i oblicza ilość soli i wody potrzebnej do regeneracji. Zaletą urządzeń Comfort jest to, że zmiękczają wodę, a monosferyczna żywica jonowymienna jest w stanie usunąć pewne ilości żelaza i manganu. Nowoczesna technologia zapewnia, że filtry zmiękczające wodę EcoWater Comfort 300 są bardziej wydajne. 

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz